sobota, 15 grudnia 2012

Hey ♥

Dzień dobry wszystkim, a raczej dobry wieczór ;*

Witam was na moim drugim blogu, który założyłam za namową znajomej.
Będę umieszczać tu tylko opowiadania :)
Mam nadzieje że będziecie odwiedzać !